Karate treniruotės

KARATE KLUBO TRENERIS

Denis Balinskis – daugkartinis Lietuvos ir Tarptautinių varžybų prizininkas bei nugalėtojas.

Tradicinio karate do 2 DAN laipsnio meistras, karate praktikuoja nuo 2000 metų.

Trenerio patirtis nuo 2011 metų.

2014 metais įgyta trenerio licenciją Vilniaus Pedagoginiame Universitete, suteikta teisė dirbti sporto trenerio teorinį ir praktinį darbą.

„Dirbame su vaikais. Turime sunkią užduotį – išlaisvinti vaikų emocijas ir gebėjimus,  nukreipti juos tinkama linkme. Įveikus užduotį gauname neįkainojamą rezultatą.”

Karate treniruotės

TRENIRUOČIŲ TIKSLAS

Treniruočių tikslas – lavinti vaikų  fizines ir dvasines savybes, koncentraciją bei koordinaciją, ugdyti norą bendrauti ir varžytis. Auginti asmenybes, kurios pasitikės savimi, supras savo galimybes ir saugiai jausis bendruomenėje.

Visų pirmą, treneris turi  susidraugauti su vaikais, būti jiems geriausiu bičiuliu, patikimu draugu.  O tik po to iš vaikų galima reikalauti rimtumo, drausmės ir pastangų.

Jeigu vaikas yra aktyvus, nedrausmingas, triukšmingas, arba atvirkščiai, labai nedrąsus ir ramus, karate treniruotės puikiai jam tiks. Karate treniruotės metu vaikai lavina koncentraciją  bei pasitikėjimą savimi, mokosi kontroliuoti savo emocijas.  Daug laiko ir pastangų skiriame ir mergaitėms, kurios nuolatos būreliuose atsiduria tarp berniukų ir jaučiasi silpnesnės. Treniruotės metu kiekvienas vaikas privalo gauti nors truputi dėmesio iš trenerio pusės,  individualų komentarą ir paaiškinimą.

Plačiau apie karate